Мінприроди запрошує науковців долучитися до наукової конференції про боротьбу з опустелюванням
Тема 3-ої Наукової конференції (далі - НК-3) під егідою Конвенції ООН про боротьбу з опустелюванням: «Боротьба з деградацією земель, опустелюванням та наслідками посух для зменшення бідності та забезпечення сталого розвитку: вклад науки, технологій, традиційних знань і практики».
НК-3 проходитиме з 9 по 12 березня 2015 року у м. Канкун, Мексика.
Провідною організацією щодо проведення НК-3 обрано Консорціум «Наукові та традиційні знання для збалансованого розвитку» (STK4SD consortium), до складу якого входять:
Китайська академія лісового господарства;
Аргентинський інститут досліджень арідних зон;
Організація «Agropolis International» (Франція);
Міжнародний консорціум «СGITAR»;
Міжнародна мережа «DesertNet International»;
Організація щодо спостереження за процесами опустелювання у Північній Африці та Зоні «Сахель» - «Sahara and Sahel observation»,
а також два афілійовані партнери: Об’єднаний центр досліджень Європейської комісії (JRC) та Університет Сассарі (Італія).
Оголошення про відбір тез наукових статей, вимоги щодо їх оформлення та інші деталі щодо НК-3 розміщені на веб-сайті Секретаріату Конвенції: http://3sc.unccd.int/news/the-call-for-abstracts-is-open
Термін подання тез наукових статей – 15.09.2014.
З 15.11.2014 по 30.11.2014 - авторів тез буде повідомлено про результати їх відбору.
З 15.11.2014 по 12.01.2015 - термін он-лайн реєстрації для участі у НК-3.
З 15.11.2014 по 15.02.2015 - термін подання повних версій наукових статей.
Очікується, що відібрані тези (наукові статті) будуть опубліковані у матеріалах НК-3; певна кількість науковців з кожного регіону світу, що підготували згадані тези (наукові статті), буде профінансована для участі у НК-3 згідно з правилами ООН.
Контактна особа в Мінприроди для надання додаткових роз’яснень: Колмаз Юрій Томович, завідувач сектору земельних ресурсів Департаменту охорони природних ресурсів, тел./факс. 206 31 48; e-mail: saveland@menr.gov.ua.
З довідковою інформацією про Конвенцію можна ознайомитися на веб-сайті Мінприроди.