На сміттєзвалище під Луцьком держава витратила 7,6 млн. гривень
Під час проведених перевірок спеціалістами Держаної екологічної інспекції в області встановлено, що у 2003 році було введено в експлуатацію ІІ чергу полігону для поховання твердих побутових відходів (ТПВ) обласного центу в селі Брище Луцького району. На цей час на ІІ черзі полігону захоронено більш ніж 3 мільйони кубометрів побутових відходів, що становить близько 90 відсотків від проектної потужності. Враховуючи значне зростання обсягів накопичення відходів у наступні роки, експлуатація полігону може бути завершена у 2010 році, що було передбачено проектом будівництва, - повідомили у прес-службі Держекоінспекції у Волинській області.
Припинення експлуатації полігону для поховання ТПВ обласного центру, а також не вирішення питання будівництва сміттєпереробного комплексу на території Рокитянської селищної ради в селі Брище Луцького району у 2010 році може призвести до виникнення надзвичайної ситуації в регіоні. По цьому факту повідомлено Луцького міського голову Богдана Шибу.
Перевіркою, яка проведена в лютому 2010 року, було встановлено, що Луцьким міськвиконкомом замовлений проект реконструкції полігону ТПВ. Державною екологічною інспекцією в області виданий припис Луцькому міському голові щодо: представлення до 1 квітня у на державну екологічну експертизу проектної документації по реконструкції полігону ТПВ та розгляду до 1 травня питання виділення коштів для закінчення робіт по реконструкції полігону.
На виконання приписів Державної екологічної інспекції отриманий позитивний висновок державної екологічної експертизи по проектній документації. В поточному році із Державного бюджету виділено 7,6 мільйона гривень для будівництва ІІІ черги полігону ТПВ. На цей час проведені будівельні роботи по влаштуванню ложе ІІІ черги полігону, а також проводяться роботи по вкладання ізолюючої плівки на ложе полігону.
кино