Перехід на екологічне упакування гігантів харчової промисловості
Перехід на екологічне упакування гігантів харчової промисловості
Швейцарський гігант харчових продуктів Nestle став першою компанією в галузі харчової промисловості, яка заявила, що вона хоче зробити своє упакування екологічним, тобто таким яке повністю перероблялося або повторно використовувалось Такі плани буд реалізовано до 2025 року.
Європейські уряди активізували зусилля, спрямовані на зменшення обсягів пластикових відходів, що засмічують довкілля. Першочергово ці зусилля спрямовано на зміну позицій компаній харчової промисловості.
Зокрема, мережа супермаркетів Великої Британії Waitrose пообіцяла до осені припинити використання одноразових кавових чашок у своїх магазинах.
"Пластикові відходи є однією з найбільших проблем, з якими світ стикається сьогодні. Для подолання цієї проблеми необхідне об’єднання зусиль", - заявив глава компанії Nestle Марк Шнайдер.
Найбільша у світі компанія, що виготовляє упакування для харчових продуктів повідомила, що буде зосереджуватися на скороченні неперероблюваних пластмас, збільшуватиме використання пластмас, які краще підлягають рециклінгу, а також усувати або змінювати складні комбінації пакувальних матеріалів.
"Ми працюємо над зміною барвників, що використовуються у нашому пластиковому упакуванні. Менш насичені кольори легше переробляти ", - сказав журналістам експерт проекту" Nestle Данкан Поллард.
Конкуренти Nestle компанія Unilever, заявивила про те, що у неї нещодавно з’явилися партнери для реалізації піонерної технології, що перетворюватиме відходи ПЕТ (поліетилентерефталат) у найрізноманітніші матеріали для подальшого використання в упаковках продуктів харчування.
В 2017 році компанія Unilever розпочала впровадження заходів для забезпечення переходу на пластикову упаковку, що підлягає ресайклінгу, вторинну або комбіновану до 2025 року.
Кавова мережа Starbucks скорочує пластикові відходи, пропонуючи клієнтам знижку на свій напій, якщо вони приносять свій власний тумблер або чашку.
Також уряд Великобританії планує запровадити схему повернення депозитів для одноразових контейнерів для пиття. В свою чергу регулятори ЄС заявили, що збільшуватимуть переробку пластику, це першочергово зумовлено тим, що Китай заборонив імпорт "чужого сміття" з початку 2018 року.
Більше про заборону імпорту «чужого сміття» в Китаї Ви можете дізнатися за посиланням https://www.wikitribune.com/story/2018/03/01/environment/chinas-ban-on-foreign-garbage-creates-mountains-of-waste-in-the-west/49738/
За матеріалами: http://econews.com.au