Найстрашніші тварини
Найстрашніші тварини, з яких складений наш топ-5, страшні не тим, що небезпечні, сильні або якось особливо люті. Вони просто потворні. Було б несправедливо присудити комусь із цього переліку перше місце або взагалі ранжувати їх по потворності. Всі вони по-своєму чемпіони.
Ай-ай
Мадагаскарська руконіжка ай-ай - саме втілення страху. Вона не стільки огидна, скільки справляє враження істоти, збожеволілого від жаху. Персонаж картини «Крик» талановитого норвезького художника Едварда Мунка просто веселий молочник в порівнянні з руконіжкою ай-ай. Гарячкові жовті очі, котрі стали дибки від жаху і мокре від холодного поту волосся, відчайдушна спроба прикрити правою ногою серце - це не тому, що автор фотографії такий жахливий. Просто руконіжка ай-ай так сприймає навколишній світ і завжди так виглядає.
Кабарга
Маленький безрогий олень кабарга був би дуже милою твариною, але гострі ікла надають йому моторошний вигляд. Здається, що такого не може бути в природі, як, наприклад, не може бути злого клоуна. Напевно, коли вовкам сняться кошмари, вони бачать щось схоже на кабаргу.
Червоногубий нетопир
Червоногубий нетопир - хижа морська рибка. Вона дивиться на нас із видом байдужої зверхності, бо у неї є гламурні губки, намальовані вії і волоссячко на підборідді, як у бородатої співачки Кончити Вурст. Вона вміє ходити, використовуючи плавники, як ніжки. Правда, ходить ця рибка поганенького. Так само, як плаває. Але їй нікуди ходити і не треба, зазвичай вона стоїть на глибокому сутінковому дні і приманює жертви особливим секретом, який виробляють спеціальні залози.
Хробак Ейзелта
Хробак Ейзелта – земноводний, ніби жаби чи ящірки, тільки у нього немає ніг. Ще у нього немає очей і легенів, дихає він шкірою. В загальному у нього нічого немає, але для того, щоб прославитися, йому вистачило зовнішньої схожості з пенісом. Його так і прозвали - «пеніс-змія». У цього хробака, середня довжина якого 75 сантиметрів, після смерті перевтілюються деякі буддисти-ловеласи.
Китоглав
Китоглав, або королівська чапля, має непристойно великий по відношенню до розміру тіла дзьоб. Навіть у бегемота з точки зору естетики все не так кепсько - у нього хоча б є величезне пузо, яке треба годувати величезною пащею, а у китоглавих тулуб маленький, та й то одне пір'я. Можливо китоглав і справді король апетиту, але дзьоб у нього завжди виглядає аж ніяк не по-королівськи і нагадує облізлий башмак, через що англійці прозвали китоглавих шубілом, або башмакоклювом. Однак птахам, як істотам піднесено-небесним, наше сприйняття дає бонус привабливості. Так само, як будь-якому земноводному той же самий бонус йде в мінус, через що, наприклад, бахромчата черепаха або пурпурна жаба в даному рейтингу не беруть участь, у них занадто велика фора. Китоглавим ж його безглузда зовнішність дарує море чарівності.